Logo Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie

Orszak Świętego Mikołaja – Akcja Samorządu Uczniowskiego klas4-8.

Ocena 0/5

W naszej szkole odbył się barwny i radosny Orszak Świętego Mikołaja, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas 4–8. Starsi uczniowie, wcielając się w pomocników Mikołaja, odwiedzili młodsze dzieci – od zeróweczki aż po klasy ósme – przekazując im serdeczne życzenia, uśmiechy oraz słodkie upominki.    Wspólne kolędowanie, ciepła atmosfera i radość najmłodszych sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i piękne mikołajkowe chwile!

Opiekunowie: Wioletta Derda, Aneta Pałczyńska, Adriana Olech.

 

Galeria zdjęć

orszakmikolaja251 orszakmikolaja252 orszakmikolaja253
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności