Logo Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie

KLIKAJ BEZPIECZNIE!

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, obchodzonego 10 lutego, w ramach Dnia Profilaktyki w naszej szkole podjęto szereg działań mających na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat bezpiecznego korzystania z sieci.

Nauczyciele przeprowadzili zajęcia edukacyjne poświęcone zasadom bezpieczeństwa w Internecie, a w świetlicy szkolnej odbyły się tematyczne warsztaty. Uczniowie wykonali prace plastyczne przedstawiające najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się w sieci, z których powstała szkolna gazetka promująca odpowiedzialne i świadome korzystanie z Internetu.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i wykazały się dużą kreatywnością oraz świadomością zagrożeń internetowych. Całości towarzyszyła przyjazna, otwarta atmosfera sprzyjająca rozmowie i wspólnemu uczeniu się.

Galeria zdjęć

1770923161575 1770923161579 1770923161582
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności