Logo Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Ocena 0/5

Dnia 14 października 2025 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji

Narodowej. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Katarzyna Błachowicz, która powitała przybyłych gości: Pana Tomasza Gęsiarza Wójta Gminy Mstów, Pana Krzysztofa Choryłka Przewodniczącego Rady Gminy Mstów, Panią Sylwię Cyba Kierowniczkę Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, ks. Zdzisława Palusa Proboszcza Parafii Mstów, Panią Justynę Cierpiałowską Przewodniczącą Rady Rodziców, radnych, sołtysów, nauczycieli emerytów, grono nauczycielskie, pracowników obsługi, rodziców oraz uczniów.
 

Nauczyciele szkoły i zaproszeni goście siedzą przy stole

Uczniowie zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez nauczycieli :

Małgorzatę Knysak, Małgorzatę Bury, Małgorzatę Jaksender, Monikę Błachowicz (oprawa muzyczna), Patrycję Ciastko (taniec kwiatów), Piotra Kosińskiego (oprawa plastyczna), Monikę Jackowską i Pawła Orlikowskiego (przygotowanie zaproszeń).

Młodzi artyści zadedykowali nauczycielom piękne wiersze, piosenki oraz taniec.

Uczniowie wręczyli nauczycielom i zaproszonym gościom kwiaty podarowane przez Radę Rodziców. Po uroczystości wszyscy nauczyciele i goście zostali zaproszeni przez Dyrekcję Szkoły na słodki poczęstunek.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności