Logo Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie

Bal walentynkowy

Ocena 0/5

Bal Walentynkowy w naszym przedszkolu 
Dziś w naszym przedszkolu zrobiło się wyjątkowo czerwono, serduszkowo i

radośnie!  Wszystko za sprawą długo wyczekiwanego Balu
Walentynkowego.
Nasze kochane Pszczółki, Biedronki  i Misie  świętowały ten dzień w 
pięknych, kolorowych strojach, pełnych serduszek i walentynkowych 
akcentów.  Nie zabrakło wspólnych tańców, zabaw integracyjnych
oraz wesołych konkursów, które wywołały mnóstwo śmiechu i radości!

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wręczały sobie walentynki, ucząc
się przy tym, jak ważne są życzliwość, przyjaźń i okazywanie sympatii
innym. 
To był wspaniały moment pełen ciepła, uśmiechów i serdecznych
gestów. 
Bal dostarczył wszystkim mnóstwo pozytywnych emocji i na długo 
pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy za ten piękny, pełen miłości 
dzień! 

Galeria zdjęć

1wale26 2wale26 3wale26 4wale26 5wale26 6wale26 7wale26 8wale26
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności